İNDİRİMLER

444 79 18

DİJİTALİZ LOG IN

☰ Menü

KURUMSAL

BAZAAR

Bazaar, ev dışı tüketim sektöründe alanında profesyonellerin her ihtiyacına kalite ve hız ile cevap vermek için müşteri memnuniyeti esasıyla en kaliteli ürünleri en avantajlı fiyatlarla 75 yıllık tecrübeye sahip Zırhlıoğlu Group iştirakiyle profesyonel hizmeti sunma amacıyla kurulmuştur.
Zırhlıoğlu deneyimi ve bilgisiyle, kendi dinamik şirket yapısını çağın gerektirdiği inovatif perpektifiyle teknoloji odağında oluşturan Bazaar Gıda; müşterilerine özel ve hızlı tedarikçi yapısıyla geniş ürün yelpazesini sunarken kalite esasıyla ve profesyonel dağıtım ekibi ile müşterilerine satış sonrası desteğiyle de müşteri memnuniyetini her daim devam ettirmek için anlayış ve güven içerisinde bir iletişim sürdürmektedir.
Bazaar, sektöründe lider markalarla yaptığı profesyonel iş ortaklıkları ile ev dışı tüketim sektörünün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

VİZYONUMUZ

Ev dışı tüketim sektöründe; yaygın, inovatif ve hız konsepti ile Türkiye'nin en güvenilir, lider toptancısı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşteri ve tedarikçilerinin maliyetlerini ve risklerini azaltıp, onlara rekabet avantajı sağlayan ve çözümü en hızlı şekilde üreten iş ortağı olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Bazaar Gıda olarak profesyonel müşterilerimize; gıda, ofis malzemeleri, ambalaj ürünleri, makine ekipmanları, hijyen ve temizlik malzemeleri kategorilerinde bir çok marka seçeneği ile profesyonel dağıtım ekibimizle özel ve hızlı tedarik sağlayarak, satış sonrası destek ile de kaliteli ve avantajlı hizmeti sunmaktayız. Profesyoellerin tüm ihtiyaçlarını, gıda güvenliğine verdiğimiz önem ile son nesil teknoloji kullanarak tüm kontrolleriyle uygun fiyatlarla; tek merkezden, tek fatura sistemiyle karşılama garantisi ile çalışmaktayız.

İz Bırakan Bazaar Felsefesi

Karada yaşayan en heybetli hayvan olarak bilinen fil, tarihte özellikle ticaret alanında taşıma aracı olarak sıklıkla kullanılmıştır ve birçok kültürde bereketi simgeleyen, hafızasına bir çok bilgiyi sığdırabilen, çabuk kavrayan, güven ve sevgi algısı yaratan, disiplin içinde ekip ruhu ile çalışabilen, az uyuyan çok çalışan bir hayvandır.

Biz de Bazaar Gıda olarak, fillerin çalışkanlığından, hızlı öğrenme kabiliyetinden ve ticarette büyük yeri olmasından yola çıkarak; logomuzda hareket halinde olan dinamik ve modern bir fil kullandık. Güven ve kalite disipliniyle sağlam adımlarla basarak geçtiğimiz yerlere, profesyonelliğin izini bırakıp, sektörde öncü olma yolunda ilerleyeceğiz.