İNDİRİMLER

444 79 18

DİJİTALİZ LOG IN

☰ Menü

DİJİTALİZ

Bazaar Gıda müşterilerine daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için kurulan ve Türkiye’de kendi sektöründe ilk ve tek olan Dijitaliz siteminde log in olduğunuzda yapacağınız her işlem size hız ve zaman kazandıracak. Tedarikçi, müşteri ve çalışanlarımızın tüm işlemlerini online Dijitaliz mecrasına taşıyarak, işinizde daha verimli olmanız için tüm bekleme süreçlerini ortadan kaldırıp hız ile yönetilen Dijitaliz sistemini kurduk. Dijitaliz’i kullanarak operasyonel süreçten tasarruf edebilir, ticari alanda daha fazla fayda sağlayabilirsiniz.

Sistem üzerinden oluşturduğunuz siparişleri, sevk ve faturalamayı, alışverişlerinize ait tüm finansal ekstreleri görebilir ve kredi limit bilgilerini takip edebilir mutabakatlarını yapabilirsiniz. Daha önce vermiş olduğunuz siparişlerin takibini yaparken nihai durumunu hızlıca görüntüleyip; fatura, ödeme ve hesap ekstresi gibi birçok bilgiye rahatça ulaşabilirsiniz. İşlemlerinize ait tüm tutar ve tarih bilgisini saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz.

Anlaşmalarınız kapsamında size özel tüm ürün fiyatlarını, kampanyalı olan ürünleri ve fırsatları görüntüleyebileceksiniz. Canlı yardım ile tüm sorularınıza cevap alabilecek, Dijitaliz eğitim videoları ile ayrıntılı bilgiyi edinebileceksiniz.

Tedarikçilerimiz; verilen siparişlere, finansal bilgiye ve depoda olan stok bilgisine, miktarına ve tüm yönetim işlemlerine ulaşabilecek ve saniyeler içerisinde işlerini tamamlayabilecekler. Sipariş durumlarını görüntülerken sipariş raporlarına erişebilecek, cari hesap ekstrelerine, borç sorgulama ve mutabakat işlemlerine bir tık ile ulaşabileceksiniz.

Siz iş ortaklarımızı çok iyi anlıyor ve tam da ihtiyacınız olan şeyi, yani zaman tasarrufunu size Dijitaliz sistemi ile sunuyoruz.

Bazaar Gıda, Dijitaliz ile de sektöründe kalite izleri bırakmaya devam ediyor.